در هشتگرد دیگر کسی به دست فروش مانند یک مزاحم نگاه نمیکند

🔷 در هشتگرد دیگر کسی به دست فروش مانند یک مزاحم نگاه نمیکند/ مردم با خرید از بازار دستفروشان به رونق این بازار کمک کنند/ کسبه و بازاریان عزیز هم دقت کنند که حالا خودشان پیاده روها را سد نکنند.

حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته هشتگرد:

🔸هفته گذشته بازار حمایت از کالای ایرانی راه اندازی شد و #دستفروشان زحمت کش ساماندهی شدند، چند وقتی است که در این شهر نگاه به دست فروش تغییر کرده، دیگر به دست فروش مانند یک مزاحم نگاه نمیکنند و یک اراده جمعی در منطقه ایجاد شده تا هم #معیشت این عزیزان بهتر تامین شود و هم #کرامت_انسانی آنها حفظ شود.
برخلاف خیلی جاها که دستفروش را به زور جمع میکنند اینجا شهرداری و شورای شهر بیش از ۱/۵ میلیارد خرج کرده و بازار آماده میکنند و با احترام و متانت و محبت، بصورت کاملا رایگان مکان در اختیار این عزیزان قرار میدهند.ان شاءالله کل کشور از این شهر و مسئولینش یاد بگیرند، اول مکان خوبی برای ساماندهی فراهم کنند و بعد دستفروش را به آنجا هدایت کنند.

🔸 حالا مردم هم باید با خرید خودشان از این عزیزان حمایت کنند، من خودم هم سعی میکنم خودم در حد امکان از آنجا خرید کنم. الحمدالله کسبه و بازاری ها هم از این تصمیم خوشحالند،این عزیزان هم گله مند بودند که مالیات و اجاره میدهند و از این سد معبر گلایه مند بودند. الان هم کار کسبه با این شرایط سر و سامان گرفتند، اما کسبه عزیز هم دقت کنند که حالا خودشان پیاده رو هارا سد نکنند.
🔸 دستفروشان و کسبه و مسئولان کمک کنند تا این بازار به یک بازار نمونه از همه جهت تبدیل شود، هم به جهت ظاهر بازار، هم از جهت انصاف ، هم از جهت غصه خوری و دلسوزی برای مردم و هم ان شاءالله نزول برکت الهی

مطالب مرتبط